> Nastava  > Natjecanja
Natjecanja učenika OŠ Izidora Kršnjavoga

Natjecanja 2022./2023.

Autor: Administrator , 7. 3. 2023.

• OPĆINSKO NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

4. ožujka 2023. godine naša ekipa prve pomoći sudjelovala je na 24. Općinskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa i osvojila 1. mjesto. Time se naša škola plasirala na županijsku razinu natjecanja koja će se održati 1. travnja. Našu ekipu čine Tonka Dorotić Štambuk, Ileanna Gulam, Lucija Kragić, Nina Magzan, Ela Pavlinić i Lucija Zglavnik. U aktivnim pripremama sudjelovale su bivše učenice naše škole, danas volonterke Kluba mladih Gradskog društva Crvenog križa Zagreb Ana Kostanić i Carmen Mihalić. Mentorica ekipe je Anja Plantak.

• MALI ZBOR, PJEVAČKI ZBOR UČENIKA OD 2. DO 4. RAZREDA

Mali zbor koji čine naši učenici od 2. do 4. razreda su uspješnim nastupom pod mentorstvo Dijane Rogulja Deltin ostvarili pravo na sudjelovanje na Državnom natjecanju. 66. Glazbene svečanosti hrvatske mladeži održat će se 3. svibnja 2023. godine u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu. Našim pjevačima želimo uspješan nastup!

• GRČKI JEZIK

Na Županijskom natjecanju iz Grčkog jezika sudjelovalo je sedam učenika osmih razreda naše škole te su osvojili 3., 8., 13., 15., 20. i 22. mjesto.

Učenici 8. a razreda Šimun Belina i Ema Vuković i učenica 8. c razreda Mare Pavlov su uspješnim rezultatima na Županijskom natjecanju iz Grčkog jezika ostvarili pravo na sudjelovanje na Državnom natjecanju koje se održava u Zadru od 2. do 4. svibnja.

• LATINSKI JEZIK

​Na Županijskom natjecanju iz Latinskog jezika sudjelovalo je šest učenika osmih razreda naše škole te su osvojili 4., 10., 12., 16. i 24. mjesto.

Učenici 8. a razreda Šimun Belina,  Ema Vuković i Lara Kuhtić i učenica 8. c razreda Mare Pavlov su uspješnim rezultatima na Županijskom natjecanju iz Latinskog jezika ostvarili pravo na sudjelovanje na Državnom natjecanju koje se održava u Zadru od 2. do 4. svibnja.

• ENGLESKI JEZIK

Na Županijskom natjecanju iz Engleskog jezika sudjelovalo je četvero učenika osmih razreda i jedna učenica sedmih razreda.

Dvije učenice su pozvane na Državno natjecanje iz Engleskog jezika.

• FRANCUSKI JEZIK: LISTA A

Na Županijskom natjecanju iz Francuskog jezika sudjelovalo je trinaest učenika osmih razreda te su osvojili 1., 4., 6., 8., 11., 14., 15. i 16. mjesto.

• FRANCUSKI JEZIK: LISTA B

Na Županijskom natjecanju iz Francuskog jezika sudjelovao jedan učenik osmog razreda te je osvojio 3. mjesto.

• FRANCUSKI JEZIK: LISTA C

Na Županijskom natjecanju iz Francuskog jezika sudjelovao je jedan učenik osmog razreda te je osvojio 1. mjesto.

Na Državnom natjecanje koje će se održati 12. svibnja u Đurđevcu su pozvani učenik 8. b razreda Lovre Šošo i učenica 8. c razreda Rea Motl Šatalić na listi A i učenik 8. b razreda Vladimir Stenzel na listi C. Učenici 8. b razreda Nia Verdnik i Luka Bakula su stekli dovoljno bodova te se nadamo da će ići i oni.

• POVIJEST

Na Županijskom natjecanju iz Povijesti sudjelovalo je troje učenika sedmih razreda i osvojili su 6., 17. i 18. mjesto.

Učenica sedmog razreda pozvana je na Državno natjecanje iz Povijesti.

• GEOGRAFIJA

Troje učenika šestih razreda sudjelovalo je na Županijskom natjecanju iz Geografije.

• MATEMATIKA

Učenik 4.c razreda bio je na Županijskom natjecanju iz Matematike i osvojio 4. mjesto.

• TEHNIČKA KULTURA

Na Županijskom natjecanju iz Tehničke kulture učenica petog razreda osvojila je 7. mjesto, a učenica šestog razreda 15. mjesto.

• INFORMATIKA

Učenik osmog razreda je bio 33. na Županijskom natjecanju iz Informatike.

« Svibanj 2024 »