Sudjelovanje naših učenika na državnim natjecanjima 2022./2023.

Autor: Administrator , 31. 3. 2023.

Iznimni rezultati naših učenika na natjecanjima 2022./2023.

Svake godine učenici naše škole sudjeluju na državnim natjecanjima iz brojnih nastavnih predmeta, a tako je i ove školske godine. Naši učenici su i ove godine pokazali iznimno znanje sudjelovanjem i uspjehom na Županijskim natjecanjima i  Državnim natjecanjima 2022./2023. godine.

Mali zbor koji čine naši učenici od 2. do 4. razreda su uspješnim nastupom pod mentorstvo Dijane Rogulja Deltin ostvarili pravo na sudjelovanje na Državnom natjecanju. 66. Glazbene svečanosti hrvatske mladeži održat će se 3. svibnja 2023. godine u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu. Našim pjevačima želimo uspješan nastup!

Nina Magzan, Tonka Dorotić Štambuk, Illeana Gulam, Lucija Zglavnik, Lucija Kragić i Ela Pavlinić osvojile su 1. mjesto na Općinskom natjecanju iz Prve pomoći. Na Međužupanijskom natjecanju osvojile su 4. mjesto.

Dvije učenice su sudjelovale na Državnom natjecanju iz Engleskog jezika Lara Kuhtić i Dagmar Baudoin. Laha Kuhtić osvojila je 5. mjesto, a Dagmar Baudoin 8. mjesto.

Na Državnom natjecanju iz Povijesti sudjelovala je Judita Sakoman koja je osvojila 15. mjesto.

Na Državnom natjecanju iz Latinskog jezika sudjelovali su Šimun Belina, Ema Vuković, Mare Pavlov i Lara Kuhtić. Šimun Belina osvojio je 2. mjesto, Ema Vuković 8. mjesto, Mare Pavlov 9. mjesto, a Lara Kuhtić 14. mjesto.

Na Državnom natjecanju iz Grčkog jezika sudjelovali su Šimun Belina, Ema Vuković i Mare Pavlov. Šimun Belina osvojio je 1. mjesto, a Ema Vuković i Mare Pavlov osvojili su 11. mjesto.

Na Državnom natjecanju iz Francuskog jezika sudjelovali su Lovre Šošo, Rea Motl Šatalić i Vladimir Stenzel. Vladimir Stenzel osvojio je 1. mjesto, Lovre Šošo osvojio je 2. mjesto, a Rea Motl Šatalić osvojila je 4. mjesto.

Učenike su pripremali za natjecanja učitelji Hrvoje Leko, Gabrijela Radoš, Olga Horvat, Melita Rančić Kufrin, Tamara Zobenica, Dijana Rogulja Deltin i Anja Plantak.

Buduće i ostale rezultate natjecanja možete pratiti na sljedećoj mrežnoj poveznici: http://os-ikrsnjavi-zg.skole.hr/nastava/natjecanja.

Dragi naši učenici, čestitamo vam na izvrsnim rezultatima!

« Svibanj 2024 »