Svečana priredba povodom prvog dana škole

Autor: Administrator , 5. 9. 2022.

Svečana priredba povodom prvog dana škole

- 5. rujna 2022. -

Nakon ljetnih praznika, naša škola otvorila je svoja vrata dragim učenicama i učenicima.

Prvi dan škole bio je osobito značajan za naše drage prvašiće koji su po prvi puta sjeli u školske klupe, upoznali nove prijatelje i svoje učiteljice.

Svečanu priredbu povodom prvog dana škole obogatile su riječi i poruke ravnateljice Škole i naših učenika koji su zaželjeli dobrodošlicu učenicima prvoga razreda.

Svečanu priredbu su upotpunile brojne kulturno-umjetničke točke organizirane od strane ravnateljice i učitelja Škole, a izvoditelji kulturno-umjetničkih točaka su bili naši učenici. Pjevački zbor OŠ Izidora Kršnjavoga je pod mentorstvom profesorice Glazbene kulture Dijane Rogulja Deltin započeo druženje sljedećim glazbenim izvedbama: himna „Lijepa naša domovino“, „Zdravo maleni“ i „Do re mi“.

Učenici 3. c i 4. c razreda su izveli igrokaze pod naslovom „Truba pokraj puta“ i „Gljiva“ te pokazali svoje glumačke vještine.

Svoje plesne i umjetničke vještine su pokazali učenici 5. razreda izvedbom plesova različitih stilova poput „free style“ i „break dance“.

Učenica 3. b razreda je na svečanoj priredbi izvela poticajnu recitaciju spisatelja Grigora Viteza „Nema za mačke škole“ povodom početka nove nastavne godine.

Učenica 5. c razreda je upotpunila umjetnički program zadivljujućim sviranjem na violi.

Učenici 2. c razreda zbornim pjevanjem su otpjevali pjesmu na francuskom jeziku pod naslovom „Bonjour, Bonjour!“.

Učenici 2. a razreda su otplesali razigrani tradicionalni ples pod naslovom „Meksički ples“.

Sa željom da ova školska godina bude uspješna i vesela kao i prvi dan škole, svim našim dragim učenicima i roditeljima želimo puno sreće u radu i uspješnu novu školsku godinu!

« Svibanj 2024 »