Dragi učenici, poštovani roditelji,

Online nastava za učenike naše škole od 5. do 8. razreda započinje, prema uputama MZO-a, u srijedu, 18. ožujka.

Poštovani roditelji!

Online nastava za učenike naše škole od 5. do 8. razreda započinje, prema uputama MZO-a, u srijedu, 18. ožujka.

Do tada, učenici mogu pratiti nastavu na HRT3 (za razrednu nastavu) i Sportskoj televiziji (za predmetnu nastavu) i pokušati se služiti kanalima i alatima za komunikaciju.

Također učenici i roditelji mogu sve nove obavijesti pratiti na mrežnoj stranici ŠKOLA ZA ŽIVOT.

- MS Teams (u sklopu Office365 za škole)

- e-mail komunikacija pomoću službenih adresa na domeni AAI@Edu.hr (ime.prezime@skole.hr).

S obzirom na poteškoće u komunikaciji pomoću MS Teams  dogovorili smo na sjednici Učiteljskog vijeća da ćemo za početak s učenicima komunicirati pomoću MS Teams  i elektronskom poštom.

Za početak molimo vas roditelje da pomognete svojoj djeci, ako nisu već, pristupiti mail adresi ime.prezime@skole.hr.

Očekuje se aktivno sudjelovanje učenika, a učitelji će pratiti i evidentirati tu aktivnost. Ako učenik iz opravdanoga razloga ne može pratiti nastavu ili dio nastave, roditelj treba ispričati djetetovu odsutnost s virtualne nastave.

Kao i u redovnoj nastavi, i u virtualnom nastavnom prostoru svi su se učenici dužni pridržavati pravila pristojnoga ponašanja i prema internetskom bontonu i prema Kućnom redu škole, osobito u smislu poštivanja svih sudionika i neometanja nastavnoga procesa neprikladnim sadržajima.

« Listopad 2020 »