OBAVIJEST-KONTAKTI ŠKOLE!

Poštovani,

ukoliko imate bilo kakvih upita, molimo da nas kontaktirate na mail adrese navedene u rubrici "Kontakti" budući da zbog radova u školi nismo u mogućnosti primati telefonske pozive.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.

povodom obilježavanja Noći knjige 2020. godine

Školska knjižnica OŠ Izidora Kršnjavoga organizira akciju prikupljanja fotografija ili ilustracija najdražih knjiga za virtualnu izložbu pod nazivom Moja preporuka,  koja će biti svečano otvorena virtualnim putem - na web stranici Škole u četvrtak, 23. travnja 2020. godine na dan obilježavanja manifestacije Noći knjige (povodom Svjetskog dana knjige i autorskih prava i Dana hrvatske knjige).

U akciju se mogu uključiti svi učenici Škole. Uradci trebaju biti poslani razrednicima do srijede, 22 travnja. 2020. godine. u 18:00 sati.