OBAVIJEST-KONTAKTI ŠKOLE!

Poštovani,

ukoliko imate bilo kakvih upita, molimo da nas kontaktirate na mail adrese navedene u rubrici "Kontakti" budući da zbog radova u školi nismo u mogućnosti primati telefonske pozive.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

kompleks školskog foruma u kojem se nalazi naša Škola sagrađen je na inicijativu dr. Izidora Kršnjavoga, a prema nacrtima lajpciških arhitekata davne 1895. godine.

Od 1895. do danas školska zgrada ponosno stoji i ispraća brojne generacije izvrsnih učenika.

Potresi koji su zadesili naš prekrasni Zagreb, 22. 3. 2020. u 6 sati i 24 min te u 7 sati i 1 min nisu mnogo naštetili našoj Školi.

Ovim putem obavještavam vas da je zgrada, nakon detaljnog pregleda statičara, te djelatnika iz Gradskog ureda za obrazovanje, koji vode brigu o našem objektu, dobila zelenu oznaku i to „uporabljivo s preporukom“.

Preporuka je da se saniraju lokalne pukotine po zidovima i svodovima.

Zamolili smo naše drage susjede vatrogasce da snime dronom krovište i vaze koje se nalaze na vrhu zgrade, i sve je u redu.

S radošću vas obavještavam da je preporučena sanacija danas otpočela!

Našim učenicima i njihovim obiteljima koji slave Uskrs u ime svih djelatnika naše škole i u svoje ime želim sretan i miran Uskrs!