OBAVIJEST-KONTAKTI ŠKOLE!

Poštovani,

ukoliko imate bilo kakvih upita, molimo da nas kontaktirate na mail adrese navedene u rubrici "Kontakti" budući da zbog radova u školi nismo u mogućnosti primati telefonske pozive.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.

Autor: Administrator , 23. 12. 2019.

U četvrtak, 19. prosinca 2019. godine u sklopu obilježavanja božićnih blagdana, učenici OŠ Izidora Kršnjavoga održali su božićnu priredbu u Crkvi svetog Blaža pod nazivom Radost svijetu.

U program su se uključili učenici nižih i viših razreda, koji su izvodili razne pjevačke, dramske, recitatorske i plesne točke.

U sklopu Programa, organizirali smo već tradicionalnu humanitarnu akciju za djecu i mlade iz kuće za nezbrinutu djecu sv. Josipa u Hrvatskom Leskovcu. Zajedničkim snagama, uspjeli smo skupiti znatan broj darova za naše prijatelje i na tome, svim sudionicima Akcije - veliko hvala!

Uz ravnateljicu Škole, učitelji koji su sudjelovali u organizaciji programa bili su: Dijana Rogulja Deltin, Slavica Mandić, Željka Šavorić, Mario Banožić i Hrvoje Leko.

U Crkvi se skupio veliki broj roditelja i prijatelja na veliko zadovoljstvo naših izvođača.

Sve prisutne pozdravila je ravnateljica Škole Lidija Sosa Šimenc, prof. i župnik mons. Zlatko Koren, koji su svima zaželjeli sretan Božić i puno uspjeha, zdravlja i mira u novoj 2020. godini.